Vážení přátelé,

dovolujeme si Vás informovat o spoluzakladateli platformy O2 Golf Adventures, cestovní kanceláři BCD Travel, která převzala několik poboček CK CONDOR CS. Prohlédněte si nabídku cestování za golfem do Bulharska, golf s nejlepšími světovými hráči v Turecku nebo exkluzivní golf v exotickém Japonsku. Dále zde získáte kompletní informace o akci Rodinné odpoledne, která se blíží mílovými kroky v Central Parku Praha.

více BCD Travel převzal poskytování cestovních služeb zákazníků společnosti CONDOR CS

BCD Travel převzal poskytování cestovních služeb zákazníků společnosti
CONDOR CS

Počínaje dnem 28. května 2012, společnost BCD Travel Czech Republic s.r.o., IČ 251 22 401, Vinohradská 365/10, Praha 2, PSČ 120 00, převzala na základě licenčních smluvních ujednání poskytování cestovních služeb zákazníků společnosti CONDOR CS, s.r.o., IČ 489 06 649, Brno, PSČ 602 00. Společný zájem obou společností je nabídnout svým klientům široké portfolio cestovních služeb, poskytovaných na vysoké úrovni globální společnosti.

více

více VARNA – BLACKSEARAMA GOLF & VILLAS 5*

VARNA – BLACKSEARAMA GOLF & VILLAS 5*

Exklusivní golfový resort, který nabízí golfistům (i negolfistům) komplexní služby na nejvyšší úrovni a ubytování v blízkosti mistrovského 18 jamkového hřiště, které bylo oceněno „Best new golf course in the world 2009“. Komplex BlackSeaRama Golf & Villas jsou součástí golfového resortu BlackSeaRama. www.blacksearama.com

Termíny: 14.-21.8.2012, 21.8.-28.8.2012, 28.8.-4.9.2012, 4.9.-11.9.2012

více

více Turkish World Final 9. – 13. říjen 2012

Turkish World Final 9. – 13. říjen 2012

Zveme Vás do tureckého Beleku na skvělou golfovou událost roku, Turkish World Final 2012, konaného pod záštitou Turecké Golfové Federace a sponzorovaného přední světovou leteckou společností Turkish Airlines. Turnaj se bude odehrávat na PGA Sultan Golf Course za účasti osmi legendárních hráčů a es golfového světa:

Tiger Woods, Charl Schwartzel, Hunter Mahan, Justin Rose, Lee Westwood, Matt Kuchar, Rory McIlroy, Webb Simpson

13.10. se bude konat Pro Am den D, kdy budete mít možnost osobně si zahrát 9 jamek s těmito profesionály.

více

více Zlatou cestou za golfem po Japonsku

Zlatou cestou za golfem po Japonsku

Přestože se golf stal již světovým sportem, v Japonsku je trochu odlišný od toho, na co jste zvyklí. Je velmi unikátní a velmi příjemné objevovat skryté golfové „poklady“ přímo na úpatí Mt.Fuji na jednom ze 100 nejlepších hřišť na světě a zároveň se těšit vřelé japonské pohostinnosti a autentické japonské kuchyni.

více

více Rodinné odpoledne se Čtyřlístkem 8. září 2012

Rodinné odpoledne se Čtyřlístkem 8. září 2012

Sportovně zábavná sobota v rezidenčním parku bytového komplexu Central Park Praha se nebude týkat pouze golfu. Pro děti je připraveno mnoho dalších disciplín, pro dospělé pak přehlídka golfové módy Kamily Vodochodské a prohlídka bytů. Návštěvníky čeká zábava, hry, soutěže pro celou rodinu, dárky a především oblíbené postavy Čtyřlístku – Myšpulín, Fifinka, Bobík a Pinďa.

více

Newsletter Golf Adventures