Zlatou cestou za golfem po Japonsku

Zlatou cestou za golfem po Japonsku

Přestože se golf stal již světovým sportem, v Japonsku je trochu odlišný od toho, na co jste zvyklí. Je velmi unikátní a velmi příjemné objevovat skryté golfové „poklady“ přímo na úpatí Mt.Fuji na jednom ze 100 nejlepších hřišť na světě a zároveň se těšit vřelé japonské pohostinnosti a autentické japonské kuchyni.

Program:

1. DEN – přílet do Tokya, hlavního města Japonska na mezinárodní letiště Narita nebo Haneda, transfer do hotelu, večeře, přenocování v hotelu Seiyo Ginza 5* http://www.seiyo-ginza.com/ – tento luxusní moderní hotel se nachází v srdci pulzující tokijské čtvrti Ginza, v blízkosti tokijského císařského paláce. Každý pokoj má vlastní design a uspořádání tak, aby odpovídalo náročným potřebám každého hosta.

2. DEN – snídaně, prohlídka Tokya vč. oběda – návštěva japonských zahrad s ukázkou čajového obřadu, císařský palác, plavba po řece Sumida, návštěva Asakusa Kannon Temple, večeře, přenocování v hotelu Seiyo Ginza 5.

3. DEN – snídaně, hra na hřišti Lakewood Golf Club, oběd, transfer do Hakone, večeře, přenocování v hotelu Ryuguden 5 http://www.princehotels.com/en/ryuguden/ – tento hotel v typicky japonském stylu se nachází na břehu jezera Ashi, odkud jsou krásné výhledy na jezero a za jasného počasí na Mt. Fuji. Hlavní budova byla inspirována designem Phoenix pavilonu v templu Byodo-in.

4. DEN – snídaně, hra na hřišti Taiheiyo Club Gotemba Course vč. oběda, typická japonská večeře podávaná v ryokan, přenocování v Ryuguden 5.

5. DEN – snídaně, hra na hřišti Kawana Resort Fuji Course, oběd, večeře, přenocování v hotelu Kawana 5 http://www.princehotels.co.jp/kawana-e/ – hotel je součástí Kawana golfového resortu, nachází se na pobřeží poloostrova Izu. Hotel má prostorné a pohodlné pokoje a vřelou pohostinnost .

6. DEN – snídaně, transfer do Kyoto Shinkansenem, prohlídka Kyoto vč. oběda, návštěva Kiyomizu Temple, jednoho z nejznámějších templů v Japonsku, Kinkakuji, čajový obřad s gejšou, večeře, přenocování v hotelu Westin Miyako Kyoto 5 – http://www.starwoodhotels.com/…w/index.html?…, tento klidný hotel se nachází blízko centra města Kyoto, v tradiční japonské zahradě, nabízí 6 restaurací, čajovnu.

7. DEN – snídaně, hra na Seta Golf, oběd, večeře, přenocování v hotelu Westin Miyako Kyoto 5

8. DEN – snídaně, transfer na mezinárodní letiště Kansai, odlet

Golf:

Lakewood Golf Club – je jedním z předních hřišť v Japonsku, svůj název získalo podle doslovného „vytesán z lesa s jezery“, díky kterým se jamky stávají strategicky náročnými. Za jasného počasí je možné vidět ohromující Mt.Fuji přímo z golfového hřiště.

Taiheiyo Club Gotemba Golf Club – rozsáhlé lesní hřiště se rozkládá na úpatí Mt. Fuji, odkud si můžete vychutnat fantastické scenérie. Hřiště hostilo mistrovství světa v roce 2001 a každoročně také Mitsui Sumitomo Visa-Taiheiyo Masters. US Golf Digest toto hřiště zhodnotila jako 2. nejlepší na seznamu nejlepších hřišť ve 100 zemích.

Kawana Resort Fuji Course – hřiště se rozkládá na pobřeží poloostrova Izu s krásnými výhledy na Tichý oceán. Hřiště Fuji je skutečné mistrovské dílo C.H. Alisona, a na seznamu Golf Digest top 100 hřišť 2011 je zařazeno na 76. příčku. Kawana Resort Fuji je vybudováno na útesech v blízkosti oceánu, proto je často nazýváno japonskou Pebble Beach. Od svého otevření v roce 1936, je Kawana považováno za jedno z nejprestižnějších golfových hřišť v Japonsku. V roce 1954 zde strávili své líbánky Joe DiMaggio a Marilyn Monroe.

Seta Golf Club – nachází se pouhých 40 minut jízdy od centra Kyoto. Seta golf sestává ze tří hřišť s celkem 54 jamkami. Může se pochlubit prostorným uspořádáním a rozsáhlými fairwayemi. Hřiště navrhl legendární japonský architekt Seiichi Inoue. Severní hřiště hostilo za spolupráce LPGA a JLPGA turnaj Mizuno Classic v roce 2005 .

Cena za package: 130.500,–Kč / osobu ve dvoulůžkovém pokoji ve skupině min. 8 účastníků

Pro menší počet účastníků je cena na vyžádání.

Cena zahrnuje: 2 noci v hotelu Seiyo Ginza 5 (Superior King), 2 noci v hotelu Hakone Ryuguden (Japonský styl), 1 noc v Kawana Resortu 5 (výhled na moře), 2 noci v hotelu Westin Miyako Kyoto 5 (Superior pokoj), transfery dle itineráře, anglicky hovořící koordinátor během celé túry, jízdenka na Shinkansen, doprava golfových bagů z Kawana do Kyoto, snídaně, obědy a večeře dle itineráře

Green fee na hřištích dle itineráře: Lakewood Golf Club (včetně poplatku za cart a caddy), Taiheiyo Club Gotemba Golf Club (včetně poplatku za cart a caddy), Kawana Resort Fuji Course (včetně poplatku za caddy), Seta Golf Club (včetně poplatku za cart a caddy)

Cena nezahrnuje: mezinárodní letenku, ostatní náklady nezmíněné v nabídce

Poznámka: cena se může změnit při pohybu kurzu YEN o vice než 3%

Newsletter Golf Adventures