Vážení přátelé,

třetí golfovou sezónu jsme úspěšně zakončili a již nyní pro vás připravujeme další ročník. Staňte se našimi partnery na rok 2013 a zahrajte si s námi na těch nejlepších hřištích v České republice. Pro ty, kteří se nemohou smířit s příchodem zimy a nechtějí čekat do jara, přinášíme opět pestrou nabídku cestování za golfem například do Tunisu nebo na Mauricius.

A aby se vám pohodlně cestovalo, přinášíme vám speciální cestovní kolekci pro muže a ženy od značky HUGO BOSS. Pokud přeci jen zůstanete doma, vyzkoušejte si nové modely lyží HEAD ve vybraných zimních areálech a využijte slevového kupónu od společnosti Yellow Point. Nevíte si rady s dárky na Vánoce? Potěšte své blízké originálním obrazem od Matrix Media.

Váš Golf Team

více Hrát golf doma nebo cestovat?

Hrát golf doma nebo cestovat?

Golf lze pěstovat dvojím způsobem. Hrát na domácím hřišti a čerpat z předností klubové pospolitosti, anebo jezdit za golfem, hrát pořád někde jinde, být golfovým nomádem.

více

více Na rok 2013 pro vás připravujeme…

V příští sezóně se můžete těšit na turnaje ve významných golfových resortech a se spoustou novinek.

více

více BOSS Orange „Destination anywear“  – nová cestovní kolekce pro ženy

BOSS Orange „Destination anywear“  – nová cestovní kolekce pro ženy

BOSS Orange „Destination anywear“ je speciální limitovaná kolekce pro ženy, které rády cestují, avšak pokaždé stojí před problémem, jak si zabalit vše potřebné a netahat se při tom s velkým kufrem.

více

více YELLOW POINT a testování lyží HEAD

YELLOW POINT a testování lyží HEAD

Yellow Point jakožto partner platformy O2GA pro vás připravil v různých areálech testování nových modelů lyží HEAD.

více

Newsletter Golf Adventures