Na rok 2013 pro vás připravujeme…

V příští sezóně se můžete těšit na turnaje ve významných golfových resortech a se spoustou novinek.

Máme za sebou další úspěšný rok 2012, kdy jsme uspořádali osm prestižních turnajů v nejlepších golfových resortech, kterých se zúčastnilo více jak 750 hráčů.

Pro rok 2013 pro vás opět připravujeme sérii osmi turnajů, kde bude hráče provázet profesionální moderátor a postará se o vás vyškolený Golf Team, který vám zajistí servis nejen na hřišti. Vydávat budeme unikátní golfové noviny Eagle, s informacemi nejen o golfové tour, ale o golfu obecně.

Doprovodný program v klubovně zpříjemní živá muzika a budete si moci prohlédnout výstavu umění společně s prezentací našich zajímavých partnerů. Módní přehlídky vám přinesou inspiraci pro uplatnění dárkových poukazů u našich partnerů, kteří vás obléknou od hlavy až k patě, ozdobí nádhernými šperky a módními doplňky.

Tradičně nebude chybět luxusní vůz, o jehož zapůjčení si budete moci zahrát v jedné z několika vložených soutěží. Vítězové kategorií si sebou odnesou originální trofeje z dílny sklářů Mottl a spoustu zajímavých cen od prestižních značek.

Při hře na vás navíc čekají degustační jamky se specialitami vyhlášených restaurací a ochutnávkou nápojů. Novinkou pak budou občerstvovací a prezenční stánky v brandingu platformy.

Turnaje v roce 2013

15.5. Golf Park Plzeň – Dýšina
29.5. Golf Resort Konopiště
13.6. Nová Amerika Golf Resort
26.6. Golf Resort Olomouc
17.7. Golf Club Mladá Boleslav
4.9. Astoria Golf Resort – Cihelny
11.9. Ypsilon Golf Club Liberec
25.9. Nová Amerika Golf Resort

V případě zájmu o účast nebo pro bližší informace a možnosti spolupráce se můžete obrátit na Lucii Pavlíkovou, tel. 602 295 259, e-mail: lucie.pavlikova@o2golfadventures.cz.

Newsletter Golf Adventures