BOSS Orange „Destination anywear“  – nová cestovní kolekce pro ženy

BOSS Orange „Destination anywear“  – nová cestovní kolekce pro ženy

BOSS Orange „Destination anywear“ je speciální limitovaná kolekce pro ženy, které rády cestují, avšak pokaždé stojí před problémem, jak si zabalit vše potřebné a netahat se při tom s velkým kufrem.

Právě jim jsou určeny nadčasové a zároveň velice stylové kousky oblečení i doplňků, které spolu krásně ladí. Ty lze snadno kombinovat, a vytvořit si tak řadu neotřelých outfitů pro každou příležitost.

Na denní nošení se výborně hodí např. kombinace pruhovaného trička s černými, lehce vyšisovanými, ultra úzkými džínami. Celý outfit pak vhodně doplní pohodlné kotníčkové boty. Na večer se pro změnu hodí sexy kombinace legín a strečového blejzru anebo pohodlné černé úpletové šaty. Kolekce nabízí řešení i pro chladnější počasí – péřový kabát s kapucí zdobenou kožešinou anebo vlněný kabát v barvě slonové kosti, vás určitě zahřejí.

Kompletní nabídka kolekce BOSS Orange „Destination anywear“ je pro vás připravena v prodejnách BOSS Store společnosti MY FASHION s.r.o.:
Praha 1 BOSS Store Na Příkopě 6
Praha 6 BOSS Store Letiště Václava Havla Praha, terminál 2, odletová hala C

www.myfashion.czBOSS Black Travel Line – komfort na cestách

Pokud patříte mezi ty, kteří musejí v rámci své práce pravidelně cestovat, tak určitě zbystřete pozornost. Značka HUGO BOSS má pro váš komfort na služebních cestách ideální řešení – linii BOSS Black Travel Line. Jde o pánské elegantní a současně velice funkční a komfortní oblečení, které vyniká svojí nemačkavostí díky speciálně upraveným vláknům. V nabídce této linie jsou nejenom obleky, košile a kravaty, ale např. i kabát s Goratex úpravou. Neváhejte se sami přesvědčit o vysokých kvalitách těchto modelů. Stačí navštívit kteroukoliv z prodejen BOSS Store společnosti MY FASHION s.r.o.:

BOSS Store Na Příkopě 6, Praha 1
BOSS Store Letiště Václava Havla Praha, terminál 1, odletová hala A
BOSS Store Letiště Václava Havla Praha, terminál 2, odletová hala CNewsletter Golf Adventures