Golfové turnaje platformy Golf Adventures

Golfové turnaje platformy Golf Adventures

Golf Adventures je platforma zaměřená na golf a golfové dění. Jedná se o společný projekt BCD Travel Czech Republic a marketingové společnosti Stratex Communication. Jejím cílem je aktivně se podílet na rozvoji golfu v České republice a otevřít bránu do světa golfu širší veřejnosti.

Golf Adventures zajišťuje pro své partnery a klienty prestižní golfové akce, cestování za golfem po celém světě a špičkové golfové turnaje a eventy. V letošním roce turnaje Golf Adventures startují 15. 5. na Dýšině.

Dalších 6 turnajů pokračuje
29. 5. Golf Club Mladá Boleslav
13. 6. Nová Amerika Golf Resort
26. 6. Golf Club Mladé Buky
6. 9. Golf Resort Karlovy Vary
11. 9. Ypsilon Golf Club Liberec
25. 9. Golf Club Mladá Boleslav

V letošním roce je pro hráče připravena celá řada novinek. Od vlastní Golf Adventures minerální vody pro hráče v neomezeném množství, přes originální oblečení celého golf teamu až po živou muziku při slavnostním předáváním cen výhercům. I letos vás bude na turnajích provázet moderátorka Štěpánka Duchková, která je i vášnivou rekreační golfistkou. Všechny turnaje organizujeme cannonem a jsou především ve středu a jednou ve čtvrtek a pátek.

Golfové hřiště otevíráme pro hráče v 8 hodin, kdy začíná i registrace. K dispozici je snídaně a míčky na driving range. V 9.30 začíná rozprava před turnajem a v 10 hodin je cannon start. Hraje se stableford ve třech kategoriích HCP: 0–18; 18,1–36; 37–54. Na každém turnaji je zajištěn bohatý doprovodný program, k němuž patří rozvoz občerstvení po hřišti, fotografie jednotlivých flightů na památku, prezentace manufakturní výroby hodinek PRIM, prezentace luxusních vozů Simix Motors, degustace specialit Francouzské restaurace v Obecním domě a další. Po skončení turnaje je vždy připraveno občerstvení a vyhlášení výsledků v 16 hodin.

Atraktivní ceny – za longest drive hodinky značky Prim, za nearest to pin poukazy do Hugo Boss a super nearest zapůjčení vozu na víkend od Simix Motors.

Průměrná délka turnaje při kapacitě kolem 90 hráčů nepřekračuje 5 hodin a účast je vždy min. 90%. V letošním roce vstupujeme do 4 sezóny a jsme hrdí na to, že turnaje Golf Adventures získali mezi golfisty vysoké hodnocení kvality organizace turnaje a eventového golfového zážitku.

A kdo se může na turnaje ještě přihlásit?

Přihlásit se může jakákoli firma, která se chce stát naším partnerem a objednat si jeden nebo několik flightů, do nichž mají firmy možnost pozvat své klienty. Kromě firemní účasti je také možéo se na turnaj přihlásit individuálně. V případě zájmu je třeba se obrátit na
Lucii Pavlíkovou, tel.: +420 602 295 259, e-mail: lucie.pavlikova@o2golfadventures.cz

Jak hodnotí partneři Golf Adventures?

Lubomír Cholt
Sales Director, Outdoor Akzent s.r.o.

Série turnajů GA patří k mým nejoblíbenějším a stejně jako v uplynulých ročnících tak i letos bude mít v mém herním kalendáři prioritní postavení. Turnaje GA totiž uspokojují nejen moji hráčskou vášeň, ale i představu o výborném společenském zázemí. Navázal jsem v tomto prostředí několik osobních i pracovních kontaktů. Mám-li GA stručně charakterizovat, tak nejlépe asi slovy kvalitní zajištění, kvalitní hřiště, úsměvy dobře naladěných hráčů a hostesek (a bohužel i moje většinou tragické výkony).

Newsletter Golf Adventures