Nabídka cestování za golfem

Jižní Afrika

Rovos Rail

Luxusní vlak, který nabízí maximální komfort, jezdí napříč Jihoafrickou republikou. Tradice vícedenních cest za poznáním JAR sahá až do roku 1969. Romantická cesta jižní Afrikou začíná na hlavním stanovišti soukromé železniční společnosti v Pretorii. Vlak ROVOS rail je vyjímečný nejen díky destinacím, které projiždí, ale také díky komfortnímu stylovému vybavení a službám, které nabízí. Cestující mají možnost poznat jedinečnou atmosféru stylového cestování a kouzlo JAR tímto netradičním způsobem. Vlaky jsou taženy parními, dieslovými nebo elektrickými lokomotivami. Rovos má k dispozici 2 krásné zrenovované vlaky, každý z nich má místo pro 72 cestujících, kteří jsou ubytování v prostorných a luxusních kupé. Je použit klasický nábytek a dekorace jak v kupé tak ve společných prostorách jídelního vozu, lounge a vagonů na odpočinek a pozorování krajiny. Ve vlaku, kromě ubytovacích apartmá, mohou cestující využít také jídelní vozy, vyhlídkový vůz, z kterého je možné pozorovat africká zvířata, dále nekuřácký vůz a odpočinkové místnosti. K zachování pravé dobové atmosféry nejsou ve vlaku televize ani rádia. Cesty jsou přizpůsobené jak pro golfisty, tak i pro negolfisty.

19.2. – 27.2.2014 79.800,– 8 nocí – 5 green fee
9.4. – 17.4.2014 79.800,– 8 nocí – 5 green fee

Zahrnuje: 8 nocí v luxusním vlaku ve dvoulůžkovém apartmánu Pullman Suite, služby hostesky na palubě vlaku, jídlo, občerstvení i víno a lihoviny podávané na palubě vlaku, cesty mimo vlakové spojení ( výlety ), 5× green fee na uvedených hřištích, ( 1× green fee na hřišti Gary Player Country Club, 1× green fee na hřišti Champagne Sports Resort, 1× green fee na hřišti Durban Beachwood Country Club, 1× green fee na hřišti Royal Swazi Golf Club, 1× green fee na hřišti Leopard Creek Golf Estate )

Vietnam

Golfová cesta Hanoi – Halong – Danang – Saigon

Fusion Maia Resort 5* ( Danang ) se nachází na soukromé pláži v části Da Nang. K pokojům náleží patio s výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady. K vybavení 87 klimatizovaných pokojů v zařízení Fusion Maia Resort patří mimo jiné privátní bazény. Na pokoji mohou hosté využít vysokorychlostní (pevné i bezdrátové) připojení k internetu zdarma.V koupelně je k dispozici oddělená vana a sprcha, připevněné sprchy, dvojité umyvadlo i televize v koupelně.

Sofitel Metropole 5* ( Hanoj ) luxusní hotel Sofitel Legend Metropole z roku 1901 se nachází nedaleko staré čtvrti v centru Hanoje a nabízí kvalitní lázeňské služby, 24hodinovou pokojovou službu a vyhřívaný bazén.Z pokojů dodnes dýchá původní velkolepost hotelu a jejich zařízení se vyznačuje elegantním neoklasicistním nebo klasickým francouzským stylem. Všechny pokoje jsou plně klimatizované a vybavené bezplatným internetem, TV s plochou obrazovkou a DVD přehrávačem.

Sofitel Plaza 5* ( Saigon ) nabízí luxusní ubytování, fitness centrum a bazén v srdci Ho Či Minova Města. Nachází se v blízkosti obchodů a zábavních podniků. Sofitel Saigon Plaza nabízí pokoje s výhledem na město nebo řeku Saigon. Jsou zařízeny v moderním stylu a mají mramorovou koupelnu a bezplatné vysokorychlostní připojení k internetu. Pokojová služba je k dispozici 24 hodin denně.

15.01. – 30.4.2014 57.960- 8 nocí – 5 green fee

Zahrnuje: 8 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji v uvedených 5* hotelech včetně snídaně, veškeré transfery dle itineráře, vstupy na lodě či památek dle itineráře, večeře na lodi Bonsa Cruise na řece Sai Gon,5 x green fee na uvedených hřištích, anglicky mluvící delegát

Čína  – Hainan

Mission Hills Resort Haikou 5*

Golfový areál Haikou je součástí projektu unikátního golfového projektu Mission Hills. Golfový resort Haikou se nachází na stejnojmenném ostrově a zhruba 15 minut jízdy z mezinárodního letiště. Golfistům jsou zde k dispozici 3 mistrovská golfová hřiště, která jsou zasazená do unikátní lávové krajiny ostrova Haikou.

15.01. – 31.3.2014 43.480,–

Zahrnuje: 6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Deluxe, snídaně formou bufetu, 8× green fee – 6× všední den, 2× víkend, přidělený caddy, buggy na každou hru, pojištění na hřišti

Řecko

Costa Navarino – The Westin Resort Costa Navarino 5*

Hotel se nachází v provincii Messinia, přibližně 270 kilometrů na jihozápad od Athén. Mezinárodní letiště v Kalamatě je vzdáleno 45 kilometrů a cesta na něj zabere asi 50 minut. Hostům je k dispozici jak venkovní, tak i vnitřní vyhřívaný bazén a dětské bazény. Hotelové lázně, které se rozkládají na ploše 4000 m2, nabízí tradiční olejové terapie, které jsou místní specialitou, bylinné sauny, parní lázně a mnoho dalších procedur. V celém areálu hotelu je možnost bezdrátového připojení k internetu. Na pláži a u bazénů mohou hosté bezplatně využít připravených lehátek, slunečníků a osušek. Sportovní centrum, ležící hned za hotelem, poskytne hostům široký výběr různých aktivit. Chloubou resortu je 18 jamkové golfové hřiště Costa Navarino Dunes Course.

1.3. – 30.4.2014 26.520,– 7 nocí – 5 green fee
1.3. – 30.4.2014 16.310,– 4 noci – 3 green fee
1.5. – 31.5.2014 27.060,– 7 nocí – 5 green fee
1.5. – 31.5.2014 16.640,– 4 noci – 3 green fee

Zahrnuje: 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně, 5× green fee na hřištích: 3×The Dunes Course, 2× The Bay Course, golfové transfery, letištní transfery

Zahrnuje: 4 noci ubytování ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně, 3× green fee na hřištích: 2× The Dunes Course, 1× The Bay Course, golfové transfery, letištní transfery

Španělsko

Alicante – La Finca Golf & Spa Resort 5*

La Finca Golf And Spa Resort se nachází 48 km od Alicante a od zdejšího mezinárodního letiště a 25 minut cesty autem od pláží v Campoamor, Guardamar a Torrevieja. Hostům je k dispozici venkovní a vnitřní bazén, vířivka, turecké lázně, sauna, fitness centrum, tenisové kurty, osmnáctijamkové golfové hřiště La Finca s vlastní golfovou školou, čistírna s prádelnou, půjčovna aut. La Finca Golf And Spa Resort leží přímo v srdci stejnojmenného golfového hřiště a nabízí díky tomu dechberoucí výhledy do okolní krajiny. Hostům jsou k dispozici nádherné lázně s množstvím procedur pro celé tělo, kde si mohou hráči odpočinout po dni stráveném na golfovém hřišti nebo po vyčerpávající lekci s trenérem v hotelové golfové škole. Hotel leží nedaleko krásných pláží na Costa Blanca. Proslulé je zejména zdejší stravování – hotelová restaurace podává tradiční středomořskou španělskou kuchyni.

1.3. – 30.4.2014 15.880,– 7 nocí – 6 green fee
1.5. – 15.5.2014 13.770,– 7 nocí – 6 green fee

Zahrnuje: 7 nocí ubytování ve dvoulůžkovém pokoji včetně snídaně, 6× green fee na 3 rozdílných hřištích

Španělsko

Andalusie – El Goleto Apartemenstos 3*

Aparthotel Pueblo El Goleto je turistický komplex, který byl otevřen v srpnu roku 2007 a postaven v typickém andaluském venkovském stylu. Rezidence se nachází 1 km od pláže Castillo, na pobřeží nedaleko městečka Manilva (cca 1,5 km). Pueblo El Goleto nabízí komfortní ubytování uprostřed starých vinic a vedle prestižního golfového hřiště. Jde o místo plné klidu a kvalitních služeb. Apartmány jsou komfortně zařízené, s koupelnou a WC, vybaveným kuchyňským koutem (keramický vařič, myčka nádobí, pračka, trouba, lednička, mikrovlnná trouba, toustovač, kávovar, konvice), klimatizace, TV/SAT, telefon, trezor ZDARMA, balkón nebo terasa, některé s výhledem (do zahrady, na bazén, na moře nebo na golfové hřiště).

15.01. – 16.4.2014 6.650,– 5 nocí – 4 green fee

Zahrnuje: 5 nocí ubytování ve dvoulůžkovém apartmánu, 4× green fee

Newsletter Golf Adventures