Golfové turnaje Knauf Golf Adventures 2014

Golfové turnaje jsou ideální příležitostí pro setkání s Vašimi významnými obchodními partnery. Být partnerem Golf Adventures je pro vaši společnost mnohem výhodnější než pořádání vlastního turnaje. Pokud zvažujete pořádání vlastního golfového turnaje, máte touto formou ideální příležitost pozvat své partnery na sérii golfových turnajů za finančně mnohem příjemnějších podmínek. Své obchodní partnery zvete do svého flightu. V případě zájmu je třeba se obrátit na Lucii Pavlíkovou, tel.: 602 295 259, e-mail: lucie.pavlikova@stratex.cz

Pro tento rok nabízíme šest golfových turnajů, sérii zahajujeme již 15. května na hřišti v Mladé Boleslavi.

V letošním roce je pro hráče připravená celá řada novinek. Nově vzniklá společnost Stratex iPublishing Factory vyvíjí speciální aplikaci pro smartphony, kde bude mít hráč ke každému turnaji birdie kartu a mimo jiné se dozví veškeré informace o turnaji, ubytování, předpovědi počasí a další užitečné funkce. Před každým turnajem nabízíme servis v podobě registrace vašich hráčů a zaslání připomenutí sms zprávou dva dny před turnajem.

Hráči budou rozděleni do třech kategorií podle handicapu 0–18; 18,1 – 36; 37–54. Vložené soutěže budou již poměrně tradičně Nearest to Pin, Longest Drive a Super Nearest to Pin. Pobyt na hřišti i hru samotnou zpříjemní degustační jamka, rozvoz občerstvení naším Golf Teamem a neomezené množství lahví vod na každé tří parové jamce.

Po turnaji pak zahraje jazzová kapela i při slavnostním předávání cen výhercům. Hrajeme o dárky od našich partnerů, například krásné poháry z dílny Mottl, elektroniku, šperky, alkoholické nápoje a spoustu dalších cen.

Newsletter Golf Adventures