První turnaj Knauf Golf Adventures proběhne v Mladé Boleslavi

První turnaj Knauf Golf Adventures proběhne v Mladé Boleslavi

Platforma Knauf Golf Adventures vstupuje do 5. ročníku a zanedlouho zahájí sezónu prvním turnajem v Mladé Boleslavi. Golfový resort Sand Martin´s Holes v Mladé Boleslavi, který je mezi hráči velmi oblíben, si pro tento rok pro své příznivce přichystal opět několik novinek.

Hřiště samo o sobě není členité, ale „stolová hora“ uprostřed je nepřehlédnutelná. Pro ty, kteří se rádi kochají výhledem do krajiny, bude pohled z jejího vrcholu opravdu zážitkem. Odtud je totiž možno sledovat prakticky všechny jamky z krásného nadhledu. Je to místo, které se stalo jakýmsi symbolem místního hřiště… dalo by se říci, že je „posvátným kopcem“, na který jednou prostě musíte vyjít. Zkuste to, uvidíte, že ten pohled za to stojí…

Design hřiště je velmi přehledný a jasný. Každá jamka má nejen svou osobitou strategii, ale nechybí jí ani prostor. Je jen na hráčích samotných, jak se s náročností jednotlivých fervejí a greenů vyrovnají… budou-li hrát agresivně či raději zvolí konzervativní přístup. K charakteristickým jamkám na hřišti patří rozhodně ta s číslem patnáct, která je s 650 metry nejdelším pětiparem v České republice.

Ve vzpomínkách pak zůstane rozhodně i dramatická kombinace dvou ostrovních greenů po sobě, sedmnáctka a od roku 2013 i osmnáctka, takže rána na poslední jamkoviště je vlastně ránou na ostrov, který se nachází v srdci rozsáhlého jezera před klubovnou. To je nevšední zážitek, který se těžko popisuje… to musíte zažít!

Minulý rok resort prošel i dalšími mnohem zásadnějšími změnami. Vyhlášení vítězů turnajů Golf Adventures 2013 probíhalo v nově vybudovaném prostoru restaurace, která dostatečně pojala všechny hráče. Ke klubovně byl také přistaven čtyřhvězdičkový hotel s krásným výhledem na hřiště, který nabízí 40 pokojů.

I v tomto roce projde hřiště redesignem, na hřišti přibudou nové bunkry. A to na jamce 6 před greenem, další dva nové bunkryuprostřed fairwaye v dopadové zóně drivů na jamce 7 a na jamce 12 před greenem na levé straně za jezerem. Resort se také může pochlubit hostitelstvím nejprestižnějšího turnaje pro amatérksé golfisty – Mezinárodního mistrovství ČR na rány 2014. O titul budou v srpnu bojovat nejen domácí hráči, ale i světová špička.

Pokud se chcete i vy zúčastnit turnaje v Mladé Boleslavi, kontaktujte Lucii Pavlíkovou, tel. 602 295 259, e-mail: lucie.pavlikova@stratex.cz

Newsletter Golf Adventures