Bezpečí pro každého

Bezpečí pro každého

Pro letošní rok se jedním z partnerů platfromy Knauf Golf Adventures stala společnost Sherlog. Se zařízením SHERLOG MAX vám ochrání majetek, když budete třeba zrovna na golfu.

SHERLOG MAX je zařízení na zabezpečení rekreačních objektů, garáží, dílen, skladů, zahradních domků, stavebních buněk. V případě poplachu jste kontaktováni a navíc SHERLOG vyjíždí na místo a kontaktuje Policii ČR.

Nenápadné zařízení SHERLOG MAX stačí umístit do objektu a zapnout, přičemž je možné si jej půjčit na sezónní zabezpečení rekreačních objektů nebo do bytu během dovolené. Tím odpadají výdaje spojené s nákupem. Dalšími vhodnými objekty pro tento typ zabezpečení jsou garáže, dílny, obchody, zahradní domky, stavební buňky. Zařízení reaguje na pohyb, ale speciální duální čidlo dokáže odlišit například pobíhajícího malého psa nebo kočku. Pokud by do nemovitosti vnikl zloděj, přístroj začne vysílat poplachový signál, na který zareaguje non-stop klientské centrum. Operátoři vás kontaktují, v případě ostrého poplachu vyrazí na místo a spojí se rovnou s policií. Cena závisí na délce pronájmu a začíná na částce 1 950 Kč za měsíc. Pokud ale si přejete SHERLOG MAX vlastnit, můžete si jej za 9 000 Kč zakoupit. Stačí objednat na www.sherlogmax.cz.

Proč zvolit zabezpečení SHERLOG MAX

  • Snadná instalace a manipulace
  • Akumulátor vydrží minimálně tři měsíce, případně je možné přístroj zapojit do elektrické sítě
  • Vlastní rádiová síť, nezávislá na GSM signálu, a proto poplachový signál nelze odrušit
  • Nemusíte si pamatovat žádné kódy, obsluhuje se pomocí čipu na klíčích

www.sherlogmax.cz

Newsletter Golf Adventures