Vážení přátelé,

První jarní den je za námi a s ním přichází i zahájení golfové sezony. O čem Vás budeme informovat v jarním Newsletteru? Dozvíte se více informací o otevření golfového klubu O2 Golf Adventures Club Chateau st. Havel, dále přinášíme další informace o turnajích platformy O2 Golf Adventures. Pokud se chcete přihlásit na golfový kurz a nevíte jak si správně vybrat, a navíc jste ještě začátečník, máme pro Vás nabídku skupinových kurzů. Z cestování za golfem bychom doporučili v tomto vydání zejména destinace v Bulharsku. Kromě velice pěkných a moderních golfových resortů zde najdete i krásnou přírodu, luxusní ubytování a výborné jídlo a víno. V naší soutěži můžete tentokrát vyhrát sadu golfových míčků Wilson DX2 Soft Dozen, pokud včas správně odpovíte. A ještě něco zajímavého navíc…Víte, že rok 2011 je poslední rok, kdy nám jaro začalo 21. března? V dalších letech bude prvním jarním dnem 19. nebo 20. březen, takže sezona začne o kousek dříve. Přejeme Vám příjemnou a úspěšnou golfovou sezonu 2011!

více O2 Golf Adventures Club Chateau st. Havel zahájil 21. března sezonu a nabízí pro letošní rok významnou novinku

O2 Golf Adventures Club Chateau st. Havel zahájil 21. března sezonu a
nabízí pro letošní rok významnou novinku

Pro letošní rok jsme pro Vás připravili novinku v odbavování hráčů na recepci. Na recepci Hotelu si za vratnou zálohu ve výši 50,–Kč zakoupíte bezkontaktní kartu, na kterou si vložíte Vámi požadovanou částku, kterou můžete čerpat v areálu klubu.

více

více Nabídka golfových kurzů – tentokrát jsme se zaměřili na začátečníky

Nabídka golfových kurzů – tentokrát jsme se zaměřili na začátečníky

O2 Golf Adventures Club Chateau St. Havel – nabídky skupinových kurzů pro začátečníky
Skupinový kurz pro začátečníky Golf klub Líšnice
Skupinové kurzy pro začátečníky – Olomouc

více

více Sportovní den pro děti, aneb Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures

Sportovní den pro děti, aneb Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures

Tentokrát 19. 6. od 13 hodin v areálu Golf Hostivař Praha. Přípravy na akci už vrcholí. Stejně jako v loňském roce se můžete opět setkat s neohroženou partou kultovního časopisu Čtyřlístek – Bobíkem, Fifinkou, Pinďou a Myšpulínem. Připravujeme pro Vás odpoledne plné zábavy a sportu, určené nejen pro děti, ale i jejich rodiče. Kromě golfových disciplín, které si tu mohou děti vyzkoušet společně s rodiči jsme pro Vás přichystali spoustu dalších sportovních disciplín a soutěží. Více se dozvíte během dubna na www.O2ga.cz a v našem příštím Newsletteru.

více

Soutěž Golf Adventures

Soutěž Golf Adventures

Jaké množství golfových holí – hybridů nabízí náš e-shop na stránkách www.o2ga.cz?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Do nové sezony se jistě každému golfistovi budou hodit nové míčky. U nás máte jedinečnou možnost je vyhrát v soutěži. Tři z Vás, kteří budou nejrychlejší a odpoví správně na naši otázku se stanou majiteli sady golfových míčků Wilson DX2 Soft Dozen.

eNewsLettergolfadventures.cz
Newsletter Golf Adventures