Vážení přátelé,

v našem květnovém vydání se dočtete o prvním letošním turnaji platformy O2 Golf Adventures, který již máme úspěšně za sebou. Přálo nám i počasí a tak jsme se tentokrát mohli těšit z příjemného prosluněného dne. Dále pro Vás máme zajímavý tip na jedno červnové nedělní odpoledne, které můžete strávit i se svými ratolestmi v opravdu zajímavé společnosti hrdinů kultovního časopisu Čtyřlístek. Platforma O2 Golf Adventures tak navazuje na první úspěšný ročník projektu Čtyřlístek na golfu. V naší soutěži můžete vyhrát vstupenky pro celou rodinu. Pochopitelně ani tentokrát nechybí nabídka atraktivních zájezdů za golfem. Stačí si jen vybrat…

více Turnaje O2 Golf Adventures začaly v prosluněné Dýšině

Turnaje O2 Golf Adventures začaly v prosluněné Dýšině

Sérii turnajů O2 Golf Adventures Partner´s Tour jsme letos zahájili v Dýšině. Terén tohoto hřiště je jedním z nejčlenitějších v republice, a proto je pro hráče velice zajímavý.

více

více Turnaje O2 Golf Adventures Open

Turnaje O2 Golf Adventures Open

Atmosféru golfových turnajů si může vyzkoušet opravdu každý. Stačí se přihlásit na turnaj série O2 Golf Adventures Open. Využijte naší last minute nabídky pro turnaj Albatross Knauf Open, kde zbývá poslední volný flight! Turnaje v Mladé Boleslavi a Dýšině jsou také již téměř obsazené. Proto neváhejte a nenechte si ujít tento vyjímečný golfový zážitek…

více

více Sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu 19. 6. od 13 hodin v areálu Golf Hostivař

Sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu 19. 6. od 13 hodin
v areálu Golf Hostivař

Po úspěšném loňském ročníku Vás společně s hrdiny kultovního časopisu Čtyřlístek chceme opět pozvat na sportovní odpoledne pro děti a rodiče tentokrát do areálu Golf Hostivař. Platforma O2 Golf Adventures tak navazuje na první úspěšný ročník tohoto projektu. Setkat se můžete s oživlými postavičkami Čtyřlístku – Bobíkem, Fifinkou, Pinďou a Myšpulínem. Máte jedinečnou příležitost získat společné foto s Vašimi oblíbenými hrdiny.

více

Soutěž Golf Adventures

Soutěž Golf Adventures

Jak se jmenuje tvůrce legendárních postaviček časopisu Čtyřlístek?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Chcete s celou rodinou zažít odpoledne plné zábavy spojené s golfem? Odpovězte na naši soutěžní otázku a prvních 10 z Vás vyhraje 4 vstupenky /2×dospělí a 2× děti/ na akci sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu.

eNewsLettergolfadventures.cz
Newsletter Golf Adventures