Turnaje O2 Golf Adventures začaly v prosluněné Dýšině

Sérii turnajů O2 Golf Adventures Partner´s Tour jsme letos zahájili v Dýšině. Terén tohoto hřiště je jedním z nejčlenitějších v republice, a proto je pro hráče velice zajímavý.

Nejproslulejší je jeho tříparová jamka číslo 11 s ostrovním greenem. Počasí nám tentokrát na prvním zahajovacím turnaji opravdu přálo a tak po celý den panovala skvělá golfová nálada. Na účastníky turnaje čekalo osmnáctijamkové hřiště s parem 71. Organizátoři dokázali po propršených dnech hřiště skvěle připravit, což ocenili všichni účastníci jednotlivých flightů, kterých nakonec startovalo přes dvacet! Nechyběly ani soutěže o atraktivní ceny. Na jamce číslo 11 byla vypsána vložená soutěž „super nearest“ a „nearest to pin“. Obě soutěže vyhrál Michal Hodan, který se z odpaliště trefil k jamce na vzdálenost 55 centimetrů. Vyhrál tak zapůjčení luxusního vozu Aston Martin na víkend od firmy Simix motors a poukaz na 3000 Kč od společnosti Knauf.

Na 17. jamce čekala na účastníky turnaje další soutěž – „longest drive“. V kategorii mužů vyhrál Pavel Přeček, mezi dámami míček nejdále odpálila Kateřina Ksandrová. Oba „nejdelší“ hráči turnaje vyhráli robotický vysavač Ecovacs. Pro gurmány bylo u jamky číslo 4 připraveno degustační menu pražských restaurací La Gare a Le Moules . Hráči si mohli pochutnat například na výborných mušlích dovezených z Dánska.

Další turnaj série O2 Golf Adventures Partner´s Tour je na programu 18. května na krásném hřišti v Cihelnách. Zajímavostí zde bude určitě soutěž značky Red Bull. Jedná se o celosvětovou implementaci nového konceptu Final Five (poprvé u nás, kromě pilotního projektu na jednom turnaji ve Velké Británii), kdy se jako vložená soutěž počítají každému hráči zvlášť výsledky na posledních pěti jamkách. Čekají Vás hodnotné ceny od Red Bullu pro vítěze a dáreček pro každého.

Soutěž Golf Adventures

Jak se jmenuje tvůrce legendárních postaviček časopisu Čtyřlístek?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Chcete s celou rodinou zažít odpoledne plné zábavy spojené s golfem? Odpovězte na naši soutěžní otázku a prvních 10 z Vás vyhraje 4 vstupenky /2×dospělí a 2× děti/ na akci sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu.