Sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu 19. 6. od 13 hodin v areálu Golf Hostivař

Sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu 19. 6. od 13 hodin
v areálu Golf Hostivař

Po úspěšném loňském ročníku Vás společně s hrdiny kultovního časopisu Čtyřlístek chceme opět pozvat na sportovní odpoledne pro děti a rodiče tentokrát do areálu Golf Hostivař. Platforma O2 Golf Adventures tak navazuje na první úspěšný ročník tohoto projektu. Setkat se můžete s oživlými postavičkami Čtyřlístku – Bobíkem, Fifinkou, Pinďou a Myšpulínem. Máte jedinečnou příležitost získat společné foto s Vašimi oblíbenými hrdiny.

Kromě golfových disciplín, které si tu mohou děti vyzkoušet společně s rodiči jsme pro Vás přichystali celkem 18 sportovních disciplín a soutěží – zejména v produkci Fitness Clubu Olgy Šípkové (dětská zumba, cvičení, trampolíny, atd..) a nebudou chybět ani další atrakce jako je střelba na terč, putovací slalom, nafukovací hrad a soutěže od týmu Rádia Impuls a mnoho dalších….Pro děti je připraveno stejně jako v minulém roce mnoho zajímavých cen. Občerstvit se můžete v areálu hřiště, kde kromě restaurace budou i stánky s různými dobrotami. Provázet Vás bude tentokrát moderátorská dvojice Vlasta Korec a Štěpánka Duchková. Nebude chybět ani samotný tvůrce Čtyřlístku pan Jaroslav Němeček. Více se dozvíte na www.o2ga.cz

Soutěž Golf Adventures

Soutěž Golf Adventures

Jak se jmenuje tvůrce legendárních postaviček časopisu Čtyřlístek?

Vaše odpověď

Váš e-mail

Chcete s celou rodinou zažít odpoledne plné zábavy spojené s golfem? Odpovězte na naši soutěžní otázku a prvních 10 z Vás vyhraje 4 vstupenky /2×dospělí a 2× děti/ na akci sportovní odpoledne, aneb Čtyřlístek na golfu.

eNewsLettergolfadventures.cz
Newsletter Golf Adventures