Na Dýšině opanovaly známé tváře

Na Dýšině opanovaly známé tváře

Další turnaj golfové série O2 Golf Adventures Open Tour máme za sebou. A rozhodně se bylo na co dívat! Hlad po golfu nemohla u vášnivých hráčů odradit ani nepříznivá předpověď počasí – do Dýšiny přijelo 21 flightů.

Galerie fotografií

K jedněm z nejvýraznějších osobností dne patřila bývalá politička a ministryně školství Petra Buzková a zpěvák kapely Support Lesbiens, Kryštof Michal, kteří vyhráli své kategorie a vynikali i v individuálních disciplínách.

Hráči si chvíle nepohody zpříjemňovali na tradičních degustačních jamkách od restaurací Art Nouveau a firmy Casa Latina, která navíc v produkci Golf Team rozvážela latinskoamerický rum a k dispozici na zahřátí byla i slivovice od Rudolfa Jelínka.

Nejlepší počasí vyšlo hráčům na posledních pět jamek, kde se hrálo o velmi zajímavé ceny v rámci soutěže Red Bull Final Five.

Nejúspěšnějším hráčem dne byla bývalá ministryně školství Petra Buzková. Tato golfistka vyhrála 1. místo v handicapové kategorii 37–54, vloženou soutěž nearest to pin mezi ženami a třetím místem uspěla i v soutěži od Red Bullu. Bývalá politička nepatří k „nejdelším“ hráčům – k jamkám se dostávala na větší počet úderů, které ovšem byly neuvěřitelně přesné. Míčky nelovila nikde v lese a hrála tou nejkratším a nejlepší cestou. K jejím přednostem patřila i hra na greenu.

Velkého golfového profíka jsme také objevili ve zpěvákovi Suport Lesbiens. Kryštof Michal si před každou jamkou pečlivě nastudoval její profil a o jednotlivých úderech velice přemýšlel. Neukvapoval se ani na greenu, kde pečlivě četl sklon a terénní nerovnosti před každým puttováním. Tento zpěvák se rád účastní amatérských lyžařských závodů a aktivně hraje i snooker, ve kterém patří k české špičce.

Golfový turnaj na Dýšině tedy opanovaly známé tváře, v čele s Petrou Buzkovou. Jak dopadnou další pokračování série O2 Golf Adventures se dozvíme už brzy – 28. 9. se odehraje poslední turnaj Partners Tour na olomouckém hřišti.

Platforma O2 Golf Adventures vstupuje do 3. ročníku a pro své klienty připravuje pestré akce na významných resortech. Novinkou budou Mariánské Lázně a resort Nová Amerika. Hrát se bude i na zmiňované Dýšine, v Cihelnách, Mladé Boleslavi, Olomouci, na Konopišti a nebude chybět ani vyhlášený Albatross. V případě zájmu se na nás neváhejte obrátit na katerina.kejvalova@o2golfadventures.cz a my Vám zašleme kompletní souhrn informací týkající se O2 GA Tours 2012.

Soutěž Golf Adventures

Soutěž Golf Adventures

Kde se hraje poslední turnaj serie O2 GA Partner's Tour v tomto roce?

Vaše odpověď

Váš e-mail

První tři správné odpovědi vyhrávají:
1. a 2. místo – čepice značky Conte of Florence
3. místo – belgické pralinky Duc d'o

eNewsLettergolfadventures.cz
Newsletter Golf Adventures