Poslední setkání v sezóně

Poslední setkání v sezóně

Krásný golfový areál v obci Véska nedaleko Olomouce hostil poslední z letošních turnajů platformy O2 Golf Adventures Partner’s Tour. Nádherné počasí potěšilo všechny účastníky, mezi které patřilo i několik významných osobností, například bývalá ministryně školství Petra Buzková, sportovní komentátor Jaromír Bosák nebo skikrosař Tomáš Kraus.

Galerie fotografií

Právě Jaromír Bosák ještě v úterý večer komentoval z pražského studia fotbalový duel Ligy mistrů a po pouhých třech hodinách spánku vyrazil do Olomouce. „Na mém výkonu to určitě bylo znát, a to teď ještě budu další tři hodiny řídit, abych stihl zápas Plzně v Champions League,“ prozradil po odehrání posledního míčku.

To bývalá ministryně školství Petra Buzková se na své odpaly maximálně soustředila. V jednom momentě u první jamky dokonce vyhnala ze své blízkosti oficiálního fotografa. Odpal se jí ale nakonec povedl na jedničku a na greenu se už ochotně nechala fotografovat.

Z vítězství v turnaji se v nejvyšší kategorii nakonec radoval Jaromír Trnka, který si kromě nádherné trofeje od sklárny Motl odvezl i zájezd od O2 Golf Adventures do resortu Alba House v jižní Africe. Kromě hlavní ceny převzal i pohár v kategorii Red Bull Final 5 a také si vylepšil svůj handicap. Na zájezdy do Španělska se potom mohli těšit vítězové dalších dvou kategorií.

Modrá obloha bez jediného mraku potěšila i jednoho ze zakladatelů platformy O2 Golf Adventures Jana Hrušku. „Počasí bylo neskutečné, olomoucké hřiště bylo perfektně připravené. Situaci všem hráčům trochu ztížil fakt, že jamky byly navrtané na těch nejsložitějších místech, ale Olomouc má jedno z nejhezčích hřišť v republice a myslím, že hráči si se všemi problémy v terénu dokázali poradit,“ pochvaloval si turnaj.

Jediným negativem celého svátečního dne tak bylo pomyšlení, že se jedná o poslední setkání v sezóně. Celá série se však podle Jana Hrušky mimořádně vydařila a již teď se všichni zúčastnění těší na následující ročník. „Oproti loňskému roku jsme měli velké štěstí na počasí. Podařilo se nám navíc z pětadevadesáti procent naplnit kapacitu turnajů, což pokládám za velký úspěch. Třetí věcí, ze které mám radost, je, že se nám vždy podařilo turnaj dohrát do limitu pěti hodin. Hráči byli spokojení, pro letošní sezónu jsme pro ně připravili krásné ceny i ve spolupráci s našimi partnery,“ hodnotil celý ročník turnajů O2 Golf Adventures Partner’s Tour jeden ze zakladatelů platformy Jan Hruška.

Atraktivní součástí turnaje byly vložené soutěže. V kategorii longest ženy zvítězila Zuzana Trnková, manželka vítěze královské kategorie turnaje. „Nepovedla se mi snad žádná rána kromě té jediné,“ přiznala při přebírání ceny.

Soutěž Golf Adventures

Soutěž Golf Adventures

Do jaké destinace byl výherní zájezd na posledním turnaji O2 Golf Adventures?

Vaše odpověď

Váš e-mail

1. místo vyhráva set Barbar od Tescomy

eNewsLettergolfadventures.cz
Newsletter Golf Adventures