Vážení přátelé,

opět se hlásíme v novém roce a těšíme se na společnou golfovou sezónu. V tomto čísle přinášíme atraktivní nabídku golfových cest do zahraničí, přiblížíme Vám akci Snow Golf Cup, kterou jsme pořádali ve spolupráci se Snowhill v Herlíkovicích a také se dozvíte kdy a kde se můžete setkat s postavičkami legendárního Čtyřlístku.

V neposlední řadě přinášíme nabídku z našeho partnerského hřiště Golf Hostivař a golfovou akademii v našem klubu Chateau St. Havel.

Příjemnou zábavu!

více Už jsi členem v Hostivaři?

Už jsi členem v Hostivaři?

Máme pro tebe nové členské balíčky na sezonu 2012!

více

více Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures se vrací!

Čtyřlístek na golfu s O2 Golf Adventures se vrací!

Třetím rokem se vrátí oblíbené kreslené postavičky Fifinka, Pinďa, Bobík a Myšpulín v životní velikosti vrací na golfové hřiště v Golf Club Hostivař. A vaše děti by si neměli tuto událost nechat ujít.

více

více Golfový kurz pro nehráče golfu „SEZNÁMENÍ S GOLFEM“

Golfový kurz pro nehráče golfu „SEZNÁMENÍ S GOLFEM“

Tento golfový kurz je určen pro ty, kteří nikdy nedrželi golfovou hůl a chtějí si vyzkoušet, co všechno obnáší tento stále více populární sport. Nezáleží na Vašem stáří, nemusíte mít speciální fyzické předpoklady. Stačí mít chuť a čas vyzkoušet si něco nového. Tento kurz můžete absolvovat s celou rodinou a nudit se nebude ani Vaše babička. Nakonec, přesvědčte se sami, co na tom golfu všichni vidí…

více

více Snow Adventures Cup

Snow Adventures Cup

Stojíme na sjezdovce a k nám si to míří dva lyžaři. Voláme na ně, že dneska si zde už nezalyžují, že se zde bude hrát golf. Když jeden z nich dorazí až k nám, ptá se nás: Vypadám snad jako lučištník? a my si na jeho zádech všímáme malého bagu. Ne, nebereme drogy. Jsme na Snow Adventures Cupu 2012.

více

Newsletter Golf Adventures