Opět pro Vás máme nabídku tentokrát 5 zajímavých destinací

KYPR
KORINEUM RESIDENCES 5*

www.korineumgolf.com

 

Residence jsou umístěny přímo v Korineum Golf & Country Club. Pokoje působí vzdušně jsou prostorné, moderně zařízené a nabízejí vysoký standard ubytování. Odpaliště první jamky nádherného hřiště Korineum je pár minut chůze, golfová akademie, driving range a cvičné plochy jsou o něco blíž. Hosté residencí mohou používat vybavení klubovny, kde naleznete restauraci a bar s výhledem na hřiště a lázně. K dispozici je vysokorychlostní wi-fi internet a bazén. Hotel nabízí hostům shuttle bus do centra Kyrenie a to každou hodinu. Korineum Residences je pouhé tři kilometry od velmi známé pláže Alagadi Turtle Beach, kde chráněné mořské želvy kladou vajíčka.

Cena od 18 130 Kč/os v termínu 1.4. – 31.5.2012 zah­rnuje:

7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Korineum Golf Residences, snídani formou bufetu, 7× večeře, 5 green fee na 18 jamkovém hřišti Korineum, welcome drink, zpáteční transfer z letiště, shuttle bus do historického centra Kyrenie.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme. 

Přeprava golfového bagu zdarma při využití společnosti Turkish Airlines.

ŠPANĚLSKO
LA CALA RESORT 5*

www.lacala.com

 

Prvotřídní golfový resort se nachází v lehce kopcovitém vnitrozemí Costa del Sol mezi Národním parkem Sierra de Mijas a pobřežím, cca 40 km od mezinárodního letiště v Malaze a 20 minut od Marbelly a Puerto Banus. Hotel je postavený v andaluském stylu, leží uprostřed tří 18 jamkových hřišť (Campo Asia, Campo Sur, Campo Europa). Všechna 3 hřiště navrhl Cabell B.Robinson. Jedná se i o největší golfový resort ve Španělsku s vlastní golfovou akademií David Leadbetter.

SPECIÁLNÍ NABÍDKA GOLF PRO PACKAGE

Cena od 17 500 Kč/os v termínu 15.3. – 30.4.2012 zah­rnuje:

7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji standard, snídaně formou bufetu, 5× green fee na hřišti La Cala (America, Asia, Europa), zdarma buggy (mimo pátek – sobota 10–13h), možnost výběru ze 3 možností: 3× driving range s neomezenými míčky na 2 hodiny nebo putting a chipping na 2 hodiny nebo 6 jamkové hřiště executive par 3. 1× balíček SPA Experience (2h) v Caracala Spa.

Při 6 platících klientech má golfový profesionál pobyt zdarma.

Ceny nezahrnují cenu letenky, kterou na vyžádání zajistíme. 

BULHARSKO
LIGHTHOUSE HOTEL & GOLF RESORT 5*

www.lighthousegolfresort.com

 

Golfový resort se nachází v oblasti Kaliakra. Nejbližší letiště ve Varně je vzdáleno cca 40 km od resortu. Resort nabízí krásné výhledy na úžasnou krajinu bílých písečných pláží a moře. Hostům je k dispozici lázeňské centrum se saunou, soláriem, vířivkou, párou, beauty programy, manikúrou, pedikúrou nebo masážemi. Dále mohou využít vnitřní a venkovní bazény nebo fitness centrum. K hotelu patří soukromá pláž s lehátky a slunečníky. Golfisté si mohou zahrát na 18 jamkovém golfovém hřišti, které se nachází přímo v resortu a navrhl ho světoznámý architekt Ian Woosnam.

Cena od 11 550 Kč/os v termínu 15.3. – 30.4.2012 zah­rnuje:

7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji v novém 5* hotelu Lighthouse, snídani v golfovém klubu, 4× green fee na hřištích: 2× Lighthouse Golf, 1× BlackSeaRama Golf včetně vozíku, 1× Thracian Cliffs Golf, transfery na golfová hřiště, využití spa, vnitřní bazén a fitness centrum.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme. 

ČÍNA
MISSION HILLS RESORT 5*

www.missionhillschina.com

 

Luxusní resort ležící v okouzlujícím prostředí asijské přírody. Do hodiny jízdy se nalézají hned dvě mezinárodní letiště. K dispozici jsou dva hotely. Mission Hills Resort Hotel Wing 5* nebo Savannah Wing 5*. První z nich se nalézá přímo u hřiště a je vhodný pro prázdninový pobyt, Savannah Wing se naopak hodí více pro obchodní jednání a konference, protože se tu nachází veškeré potřebné vybavení. V restauracích si můžete vybrat čínskou, evropskou, japonskou kuchyni nebo mořské plody. Pokud chcete relaxovat, můžete využít služeb zdejších lázní, které nabízejí řadu různých procedur. V resortu se nachází několik profesionálních golfových prodejen – včetně největšího golfového obchodu v Asii! Na golfovém hřišti Els Course a Ozaki Course je zde možno hrát golf i v noci!

Cena od 38 350 Kč/os v termínu 15.3. – 30.9.2012 zah­rnuje:

6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, snídani formou bufetu, 8× green fee (6× během týdne, 2× víkend), buggy, caddie.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme. 

Přeprava golfového bagu zdarma při využití společnosti Turkish Airlines.

JIŽNÍ AFRIKA
ALBA HOUSE 4*

www.albahouse.co.za

 

Kapská provincie má středozemní podnebí, teplá a suchá léta. Protože jde o jižní polokouli, horké léto zde trvá od října do dubna. V té době zde skoro neprší a je zaručené krásné počasí. Teploty jsou mezi 25 až 40 stupni C. V tomto ráji pro golfisty najdete mnoho golfových hřisť na mezinárodní úrovni s osmnácti či více jamkami. 

Historické město Paarl je pouhých 30 minut od letiště v Kapskem městě a v něm se nachází špičkové ubytování Alba House 4* s česky hovořícím majitelem. Nachází se v klidné vilové čtvrti s úžasným výhledem na vinice, na okraji města, v blízkosti silnice N1 směrem ke Kapskému Městu. Paarl leží v horském údolí s azurovou oblohou. Město se chlubí vinicemi na všech stráních a řekou Berg, která je napájí průzračnou horskou vodou. Paarl má mnoho výborných restaurací, obchodů, kin, sportovní centrum s bazénem, přes 70 vinných farem. 

Cena od 21 400 Kč/os v termínu 15.3. – 15.4. 2012 zahrnuje:

Zpáteční transfer z letiště do místa ubytováni, uvítáni na letišti, 6 x green fee v Kapské oblasti včetně buggy na Pearl Valley. 5 x ubytování se snídani ve městě Paarl, Alba House Guest House 4*.

Golfový pobyt na 6 dnů: Ubytování v Paarl – Alba House 4**** Guest House ve vinařské oblasti blízko Kapského města. Česky mluvící majitel.

Green fee: Pearl Valley Golf Estate, Arabella Golf Estate, Erinvale Golf Estate, 3× Paarl Golf Club.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme.

Přeprava golfového bagu do zdarma při využití společnosti Emirates.
Newsletter Golf Adventures