Čtyřlístek opět na golfu!

Čtyřlístek opět na golfu!

Neohrožení hrdinové Čtyřlístku opět v akci s O2 Golf Adventures v neděli 10. června v Praze.

Již potřetí se vrátí oblíbené kreslené postavičky Čtyřlístku v životní velikosti na golfové hřiště hostivařského Golf Clubu. Zábavně – sportovní odpoledne v golfovém, ale i negolfovém duchu se odehraje na hostivařské devítce. Tuto výjimečnou událost by si vaše děti neměly určitě nechat ujít.

Siláka Bobíka, parádnici Fifinku, benjamínka Pinďu a chytrolína Myšpulína není určitě třeba představovat. S oblíbenou partičkou se mohou vyfotit nejen malí, ale i velcí, kteří dostanou příležitost zavzpomínat si a vrátit se do dětství. Je čas zase oprášit své golfové znalosti, vzít své ratolesti a vydat se hledat své hrdiny do golfového areálu v Praze Hostivaři (Hornoměcholupská 565, 109 00 Praha 10). Začátek akce je ve 12 hodin.

Akce určená široké veřejnosti si klade za cíl seznámit zábavnou formou děti a jejich rodiče s golfovým sportem. Čtyřlístek na golfu se snaží představit tento sport jako rekreační aktivitu a přiblížit jej všem věkovým skupinám. A když se k holi dostane Bobík, bývá pořádně veselo!

Co všechno si pro návštěvníky legendární hrdinové připravili? Na všechny účastníky čeká celkem 18 sportovních atrakcí a soutěží! Kromě tradičních golfových disciplín (střelba na terč, puttovací slalom), které si budou moci děti vyzkoušet společně s rodiči, je přichystáno mnoho další zábavy jako například lanový svět, first bike, hula hop, kdo zdolá draka, balancujeme na bosu, segway, hledání pokladu, výtvarná stanice, skákací hrad a další. A samozřejmě nesmí chybět ani občerstovací stanice, které zaručeně zajistí lepší výkony.

Celou akcí kromě čtyř oživlých postaviček bude provázet moderátorská dvojice Štěpánka Duchková a Vlasta Korec. Vystoupí skupina Maxim Turbulenc a nejmenší se vydají s Aladinem pro kouzelnou lampu.

Prodej vstupenek přímo na místě v den konání akce.

A kdo by to nestihl, může se ještě zúčastnit soutěže o vstupenky na akci na Rádiu Impuls anebo v časopisu Čtyřlístek.

Cena vstupného: dospělý 120,–Kč , děti do 15 let zdarma!

Více informací naleznete na www.o2ga.cz nebo na níže uvedených kontaktech:

Kateřina Kejvalová
Marketing manager

Stratex Communication, s.r.o.
Školská 36, Praha 1 110 00

tel., fax : 222 232 050
mob.: 725 455 241
email:katerina.kejvalova@stratex.cz

Newsletter Golf Adventures