Opět pro Vás máme nabídku 5 zajímavých destinací

PORTUGALSKO
QUINTA DA MARINHA RESORT 5*

www.quintadamarinha.com

 

Velmi pohodlný hotel s příjemnou atmosférou. Luxusní resort se nachází uprostřed přírodního parku a na malebném pobřeží Atlantického oceánu je ideálním místem pro náročné klienty a golfisty. Pobřeží Estorilu a Cascais je známo pro své mírné klima jako pobřeží dvou jarních období a je vzdáleno asi 30 km od Lisabonu. Oblast nabízí několik kvalitních golfových hřišť s mezinárodním standardem pro ideální golfovou dovolenou. Hotelový resort se nachází 6 km severně od Cascais, 5 km od elegantního městečka Estoril a cca 2 km od pláže. Je obklopen piniovým lesem a golfovým hřištěm.

Cena od 11 850 Kč/os v termínu 1.4. – 31.5.2012 zah­rnuje:

4 noci ve dvoulůžkovém pokoji se snídaní, 3× green fee ( 1× Quinta da Marinha, 1× Penha Longa Atlantic, 1× Estoril GC) asistenci našeho místního zástupce po celou dobu pobytu, zdarma přepravu golfových holí při využití letecké společnosti TAP Portugal.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme.
Přeprava golfového bagu do 15 kg zdarma při využití společnosti TAP Portugal.

ITÁLIE
UNA POGGIO DEI MEDICI GOLF & RESORT 4*

www.unahotels.it

 

Golfový resort se nachází v malebné kopcovité krajině toskánské pahorkatiny 25 km severovýchodně od Florencie. Tento hotel se nachází ve městě Scarperia. Jedná se o hotel s lázeňskými službami. V jeho blízkosti se nachází Okruh Mugello. V okolí se nachází mnoho starobylých měst a kulturních památek. Hřiště tohoto resortu patří mezi nejlepších dvacet v celé Itálii. V okolí se nacházejí další hřiště jako Golf Ugolino a Golf Le Pavoniere. Součástí hotelu je restaurace, bar nebo společenská místnost a bar v blízkosti bazénu.

Cena od 8 750 Kč/os v termínu 1.7. – 31.8.2012 zah­rnuje:

4 noci ve dvoulůžkovém pokoji Superior, snídaně formou bufetu, 3× green fee na golfovém hřišti Poggio dei Medici.

Dopravu doporučujeme vlastním autem.

KYPR
KORINEUM RESIDENCES 5*

www.korineumgolf.com

 

Residence jsou umístěny přímo v Korineum Golf & Country Club. Pokoje působí vzdušně jsou prostorné, moderně zařízené a nabízejí vysoký standard ubytování. Odpaliště první jamky nádherného hřiště Korineum je pár minut chůze, golfová akademie, driving range a cvičné plochy jsou o něco blíž. Hosté residencí mohou používat vybavení klubovny, kde naleznete restauraci a bar s výhledem na hřiště a lázně. K dispozici je vysokorychlostní wi-fi internet a bazén. Hotel nabízí hostům shuttle bus do centra Kyrenie a to každou hodinu. Korineum Residences je pouhé tři kilometry od velmi známé pláže Alagadi Turtle Beach, kde chráněné mořské želvy kladou vajíčka.

Cena od 18 130 Kč/os v termínu 1.4. – 31.5.2012 zah­rnuje:

7 nocí ve dvoulůžkovém pokoji Korineum Golf Residences, snídani formou bufetu, 7× večeře, 5 green fee na 18 jamkovém hřišti Korineum, welcome drink, zpáteční transfer z letiště, shuttle bus do historického centra Kyrenie.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme. 

Přeprava golfového bagu zdarma při využití společnosti Turkish Airlines.

ČÍNA
MISSION HILLS RESORT 5*

www.missionhillschina.com

 

Luxusní resort ležící v okouzlujícím prostředí asijské přírody. Do hodiny jízdy se nalézají hned dvě mezinárodní letiště. K dispozici jsou dva hotely. Mission Hills Resort Hotel Wing 5* nebo Savannah Wing 5*. První z nich se nalézá přímo u hřiště a je vhodný pro prázdninový pobyt, Savannah Wing se naopak hodí více pro obchodní jednání a konference, protože se tu nachází veškeré potřebné vybavení. V restauracích si můžete vybrat čínskou, evropskou, japonskou kuchyni nebo mořské plody. Pokud chcete relaxovat, můžete využít služeb zdejších lázní, které nabízejí řadu různých procedur. V resortu se nachází několik profesionálních golfových prodejen – včetně největšího golfového obchodu v Asii! Na golfovém hřišti Els Course a Ozaki Course je zde možno hrát golf i v noci!

Cena od 38 350 Kč/os v termínu 1.4. – 30.9.2012 zah­rnuje:

6 nocí ve dvoulůžkovém pokoji, snídani formou bufetu, 8× green fee (6× během týdne, 2× víkend), buggy, caddie.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme. 

Přeprava golfového bagu do 15 kg zdarma při využití společnosti Turkish Airlines.

JIŽNÍ AFRIKA
ALBA HOUSE 4*

www.albahouse.co.za

 

Kapská provincie má středozemní podnebí, teplá a suchá léta. Protože jde o jižní polokouli, horké léto zde trvá od října do dubna. V té době zde skoro neprší a je zaručené krásné počasí. Teploty jsou mezi 25 až 40 stupni C. V tomto ráji pro golfisty najdete mnoho golfových hřisť na mezinárodní úrovni s osmnácti či více jamkami. 

Historické město Paarl je pouhých 30 minut od letiště v Kapskem městě a v něm se nachází špičkové ubytování Alba House 4* s česky hovořícím majitelem. Nachází se v klidné vilové čtvrti s úžasným výhledem na vinice, na okraji města, v blízkosti silnice N1 směrem ke Kapskému Městu. Paarl leží v horském údolí s azurovou oblohou. Město se chlubí vinicemi na všech stráních a řekou Berg, která je napájí průzračnou horskou vodou. Paarl má mnoho výborných restaurací, obchodů, kin, sportovní centrum s bazénem, přes 70 vinných farem. 

Cena od 22 990 Kč/os v termínu 1.10.2012 – 15.4.2013 zah­rnuje:

Zpáteční transfer z letiště do místa ubytováni, uvítáni na letišti, 6 x green fee v Kapské oblasti včetně buggy na Pearl Valley. 8 x ubytování se snídani ve městě Paarl, Alba House Guest House 4*.

Golfový pobyt na 9 dnů: Ubytování v Paarl – Alba House 4**** Guest House ve vinařské oblasti blízko Kapského města. Česky mluvící majitel.

Green fee: Pearl Valley Golf Estate, Arabella Golf Estate, De Zalze Golf Estate, Paarl Golf Club, Milnerton GC, Royal Cape Golf Course.

Nezahrnuje cenu letenky, kterou vám na vyžádání zajistíme.

Přeprava golfového bagu do 15 kg zdarma při využití společnosti Emirates.
Newsletter Golf Adventures